booking.com

Travel PulsWitamy!

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na naszą stronę internetową. Zachęcamy do jak najczęstszego z niej korzystania.

Naszym celem jest realizacja pomysłu polegającego na budowie strony prezentującej opinie, wydarzenia, opisy wszystkiego tego co związane jest z turystyką – szczególnie zagraniczną turystyką wyjazdową.

Wydawać by się mogło, że tego typu stron internetowych i portali już trochę jest. Nawet dość dużo. Naszym zdaniem, sprawa jednak wygląda inaczej. Większość z tych znanych stron przeznaczona jest przede wszystkim dla ludzi związanych zawodowo z branżą turystyczną – organizatorów (zwanych zwykle touroperatorami) lub sprzedawców (biur agencyjnych).

Naszą ambicją jest stworzenie miejsca wymiany myśli i informacji dla ludzi spoza branży, dla tych którzy zwyczajnie chcą co jakiś czas pojechać gdzieś na wakacje. Dlatego będziemy starali się tak prowadzić stronę, żeby zachować punkt widzenia klientów biur podróży, linii lotniczych, hoteli i pensjonatów.

Sami jesteśmy ludźmi o bardzo dużym doświadczeniu uzyskanym z wieloletniej pracy dla czołowych polskich touroperatorów, na różnych szczeblach organizacyjnych. Naprawdę znamy branżę bardzo dobrze. Wiemy jakie są jej słabości i jakie atuty. Z tej swojej wiedzy będziemy korzystać, dzieląc się nią z naszymi czytelnikami.

Zamieściliśmy także stronę, na której można założyć rezerwację i wyjechać sobie gdzieś na dłuższe lub krótsze wakacje lub zarezerwować miejsce w hotelu. Zachęcamy do zajrzenia na nią. Są tam tylko oferty przygotowane przez najbardziej uznanych touroperatorów. Staramy się także trochę doradzać...

Jeżeli macie Państwo własne ciekawe spostrzeżenia, lub natknęliście się na coś, związanego z turystyką, czym moglibyście podzielić się z innymi, prosimy o przesłanie tekstu do nas.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam zbudować interesującą i ważną platformę wymiany informacji i opinii.


Zespół WakacyjnyCzas.pl

14 stycznia 2014

 

 

Powrót do STRONY GŁÓWNEJ